infrastruktura i środowisko
ŻWIK
kropla
UE fundusz spójności
aktualnosci
« Wróć do listy aktualności

Żagańskie Wodociągi i Kanalizacje Sp. z o.o., czyli inwestor projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Żagań” informuje, że można jeszcze skorzystać z dofinansowania i podpisać umowę na budowę przyłącza do nowej sieci kanalizacyjnej  – Zaznaczamy, że mówimy o wybudowaniu przyłącza od sieci głównej do instalacji wewnętrznej budynku – podkreślają pracownicy ŻWiK Sp. z o.o.

Informujemy ,że sieć kanalizacyjna została oddana do użytkowania w miejscowościach: Stary Żagań, Pożarów, Kolonia Laski, a pozostałe odcinki zostaną oddane do końca marca bieżącego roku, co definitywnie zakończy część inwestycyjną naszego projektu.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się Państwo na podłączenie do wybudowanej kanalizacji – spieszcie się. Macie czas na podpisanie umowy na budowę przyłącza tylko do 28 lutego bieżącego roku!

Szczegóły oraz podpisywanie umowy w siedzibie spółki ŻWiK – ul. Bolesława Chrobrego 44 (oczyszczalnia ścieków) w Żaganiu – codziennie w godz. od 07.00 do 15.00, kontakt telefoniczny 68 377 39 75 lub w Żagańskiej Agencji Rozwoju Lokalnego ul. Jana Pawła II 15/1 – codziennie – w godz. od 08.00 do 16.00, kontakt telefoniczny  68 477 10 83.

strony internetowe Warszawa